ru ua
Хімчистка меблів, килимів, фасадів. Чистка вікон. Прибирання басейнів.
Хімчистка і прибирання

Луцьк: (0332) 713-404, (050)515-38-06, (067) 277-08-24


Чищення басейнів

Чистка бассейнов (рис.1)

Чистий басейн - це дзеркальна вода і свіже повітря

 

 

Обслуговування басейнів в Україні.

Немає жодної людини на Землі, яка не мріяла би скупатися в спекотний літній день в водоймі з чистою водою. Деякі щасливчики створюють для себе і своєї сім'ї подвійне задоволення, споруджуючи як внутрішні криті басейни, так і зовнішні, відкриті. Але в будь-якому випадку, якщо у Вас є басейн, він повинен бути чистим, в іншому випадку зелений колір, неприємний запах і слиз на дні басейну будуть «радувати» Вас.
Фахівці компанії «Метеор», володіючи необхідним обладнанням і засобами для чищення басейнів, швидко і якісно очистять басейн для Вас і Ваших дітей.

Що ми робимо для очищення басейну:

  • Чистимо вапняні відкладення і грязьовий наліт. Вручну, спеціальними швабрами з особливим ворсом, наносимо рідину для видалення вапняного нальоту. Розчин легко змивається водою і не руйнує оздоблювальний матеріал чаші басейну.
  • Видаляємо бруд над ватерлінією. Лосьйони, креми для засмаги та атмосферний пил легко осідають по лінії у окрайки води. Для очищення басейнів ми використовуємо перевірені професійні засоби.
  • Очищаємо сходи. Застосовуючи спеціальні засоби для очищення металу, ми видаляємо наліт і повертаємо втрачений блиск.

Клінінгова компанія «Метеор» приділяє багато уваги догляду та чищенню басейнів. Адже в басейні повинна бути не просто вода, а кристально-чиста вода. І тоді без сумніву, чистий басейн буде радувати Вас і Ваших дітей свіжістю і прохолодою!

 

Ми з радістю почистимо Ваш басейн.

 

 

 

 

Что мы делаем для очистки бассейна

 

 

 

 

  • Чистим известковые отложения и грязевой налёт. Вручную, специальными швабрами с особым ворсом, наносим жидкость для удаления известкового налёта. Раствор легко смывается водой и не разрушает отделочный Чистка бассейнов (рис.2)Материал чаши бассейна.
  • Удаляем грязь над ватерлинией. Лосьоны, крема для загара и атмосферная пыль легко оседают по линии у кромки воды. Для очистки мы используем проверенные профессиональные средства.
  • Очищаем лестницы. Применяя специальные средства для очистки металла, мы удаляем налёт и возвращаем утраченный блеск.


«Метеор» уделяет много внимания уходу и чистке бассейнов. Ведь в бассейне должна быть не просто вода, а кристально — чистая вода. И тогда без сомнения, чистый бассейн будет радовать Вас и Ваших детей свежестью и прохладой!

Мы с радостью почистим Ваш басейн

 

 

Всі права захищені.

Відтворення, поширення в інтернеті та інше використання інформації
опублікованій на сайті компанії "Метеор" допускається тільки з зазначенням гіперпосилання на http://meteor.lutsk.ua.

Використання матеріалів в НЕ мережевих ЗМІ (паперові видання , радіо, ТБ),
тільки за письмовим дозволом адміністрації.