ru ua
Хімчистка меблів, килимів, фасадів. Чистка вікон. Прибирання басейнів.
Хімчистка і прибирання

Луцьк: (0332) 713-404, (050)515-38-06, (067) 277-08-24


Хімчистка килимів та килимових покриттів

Килимові вироби завжди були дуже популярні. Крім функції декору, вони роблять приміщення затишніше й тепліше. Щоб килими служили довго, а в приміщенні було свіже повітря, виникає необхідність в регулярному чищенні килимів спеціальними хімічними засобами.

 

Професійна хімчистка килимів: вражаючий результат

Піддати килими справжньою хімчистці під силу професійним кліринговим організаціям. Пилосос, в кращому випадку, прибере дрібнодисперсний пил і поверхневі забруднення, а старі плями і глибока бруд йому явно не під силу.

Не слід також сподіватися на розрекламовані по телевізору рідини для чищення килимів, які, якщо вірити обіцянкам, відмиють все дочиста і додадуть покриттю м'якість китайського шовку. До того ж, до певного матеріалу килима підійде не всяке миючий засіб. Шанси, що воно позбавить килим одним махом губки від всіх різновидів забруднень, прагнуть до нуля.

У клінінгових працівників компанії «Метеор» до чищення килимів особливий ретельний підхід. Все починається з підбору потрібного інвентарю та відповідного очищувача і / або засобу для виведення плям, в залежності від матеріалу килима, терміну його служби і стану зношеності. Далі йде безпосередньо хімчистка: видалення поверхневої пилу і бруду, виведення застарілих і глибоко внедрившихся в полотно плям, дезінфекція (позбавлення від мікроорганізмів і пилових кліщів) і, якщо знадобиться - відновлення кольорів і надання аромату за допомогою засобів з ароматом. Тільки професійної хімчисткою можна зробити килим дійсно бездоганно чистим.

 

Варіанти хімічної чистки килимових покриттів

 • Сухий (за допомогою порошку) - на килим рівномірно розсипають спеціально адаптований для чищення килимів порошок. Молекули порошку вступають в реакцію з молекулами бруду, тим самим руйнуючи структуру останньої. У міру розвитку швидкості реакції килим очищається на очах. Прореагували частки порошку з брудом прибирають за допомогою пилососа. Цей спосіб підійде для видалення всіх видів пилу і піску з килима. Чим хороша суха хімчистка килимів? Вона безводна - килим не треба сушити, і тому він не буде схильний до деформацій.

 • Поверхневий (за допомогою піни) - реактогенність піну за допомогою особливого пульверизатора наносять на килим. Вона руйнує глибоко внедрившуюся бруд і пил. Потім піна забирається, а сам килим додатково прочищається спеціальною машиною.

 • Глибокий (використання декількох хімзасобів) - такий варіант підійде для боротьби з дуже глибоко і щільно в'їдаються плямами на килимах різної давності. Дискова машина розбризкує по килиму миючий розчин. Далі - механічне чищення і промивання. Килим сохне близько 12-ї години, і раніше цього часу користуватися ним не слід.

Дуже важливо, щоб від килима після хімчистки виходив приємний аромат, а також на ньому було м'яко лежати / сидіти / стояти. Співробітники клінінгової компанії швидко і професійно приведуть килим в порядок, і він продовжить підтримувати затишок і спокій в будинку.


8 лютого 2016 року

Всі права захищені.

Відтворення, поширення в інтернеті та інше використання інформації
опублікованій на сайті компанії "Метеор" допускається тільки з зазначенням гіперпосилання на http://meteor.lutsk.ua.

Використання матеріалів в НЕ мережевих ЗМІ (паперові видання , радіо, ТБ),
тільки за письмовим дозволом адміністрації.